Westin Prut W3 Versiteez 3rd MH 2,54 m 8-36 g 2-Díl
Kód: W3006-0842-MHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pro mnoho rybářů je to ideální jigingový prut na chytání s lehkými a středně velkými měkkými nástrahami. Tento prut je však mnohem všestrannější. Použijte jej při lovu s cranky, twitchbaity a všemi typy Dropbitů, Bladebitů a cikád. Prut W3 VersiTeez 3. generace má neuvěřitelně citlivý blank, který vám umožní detekovat i ten nejjemnější záběr. Díky ostré akci blanku s dostatečně silnou páteří pro zaseknutí háčku je skvělou volbou na velké okouny, candáty a také štiky. Tajemství spočívá v blanku Torayca®, který jsme zvolili pro všechny naše nové pruty 3. generace. Lze s ním lovit přesně a zároveň maximalizovat délku náhozu. Díky široké škále délek si zde najdete prut jak pro chytání z lodi, kajaku, belly boatu, tak pro chytání ze břehu a street fishing.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: Seaguide® TUXOLSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® TUHOOK#4
| Délka | 2,54 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,3 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 36 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štika 30-60g |
|---|---|
| EAN: | 5707549539095 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
