Westin Prut W3 Powerstrike 3rd ML 2,29 m 10-40 g 2-Díl
Kód: W392-0762-MLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pruty W3 Powerstrike 3. generace jsou perfektní pro rybáře, kteří potřebují přesnost, citlivost a sílu při lovu agresivních predátorů s tvrdými i měkkými nástrahami.
Jsou postaveny na blanku Torayca® s fast akcí a poskytují bleskově rychlou odezvu a vynikající schopnost záseku - ideální pro twitching s jerkbaity, ripping s crankbaity, chytání s povrchovkami a pitching měkkých nástrah. Blank nabízí perfektní kombinaci citlivosti pro zaznamenání každé vibrace a dostatečné pevnosti pro kontrolu při zdolávání, když zaseknete velkou štiku nebo candáta. W3 Powerstrike je vybaven vysoce kvalitními komponenty, je skvěle vyvážený a pohodlný. Je spolehlivou zbraní pro seriózní rybáře lovící přívlačí, kteří požadují špičkový výkon při každém hodu.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: EUKTLTSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® SCDHOOK#6
| Délka | 2,29 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 155 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,18 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 40 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štika 30-60g |
|---|---|
| EAN: | 5707549539637 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
