Daiwa Prut Exceler Spin 2,7 m 40-80 g
Kód: 11662-272Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní lehký a rychlý přívlačový prut DAIWA Exceler Spin.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 185 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 80 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štika 30-60g |
|---|---|
| EAN: | 4066466028923 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
