Westin Prut W3 Streetstick 3rd UL 1,85 m 1-5 g 2-Díl
Kód: W385-0612-ULSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pruty W3 Streetstick 3. generace pokrývají širokou škálu přívlačových stylů s lehkými tvrdými i měkkými nástrahami.
Naše nejnovější technologie karbonových vláken Torayca® High Performance vyrábí pruty, které se rychle stanou vaší nezbytnou ultralehkou volbou. Ať už jsou vašim cílem okouni, středně velké štiky a candáti, pstruzi, jelci nebo boleni, tato řada je pro vás tím pravým. Měkká špička, s medium-fast akcí blanku zajistí, že budete moci citlivě rybařit a házet nástrahy celý den. Pruty W3 Streetstick 3. generace vracejí do vašeho chytání zábavu. S těmito pruty vám každá ryba vykouzlí úsměv na tváři.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: Seaguide® TUXOLSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® TUHOOK#4
| Délka | 1,85 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 99 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 0,95 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 5 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ultra light do 8g |
|---|---|
| EAN: | 5707549539446 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
