Westin Prut W3 Powercast Travel 3rd XH 2,36 m 20-80 g 4-Díl
Kód: W398-0794-XHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Prut W3 Powercast 3. generace je navržen pro seriózní rybáře lovící dravce, kteří požadují sílu, přesnost a odolnost při nahazování velkých nástrah na velké ryby.
Tyto pruty vyrobené z pevného, ale lehkého karbonového blanku Torayca®, poskytují rychlou a citlivou akci, která vyniká s velkými měkkými nástrahami, spinnerbaity a glidebaity. Blank poskytuje dostatečně tuhou páteř potřebnou k záseku při silných záběrech a zároveň si zachovává citlivost, abyste zůstali po celou dobu v kontaktu s nástrahou. Ať už cílíte na trofejní štiku nebo těžkého candáta, prut W3 Powercast nabízí výjimečný výkon při nahazování, kontrolu při zdolávání ryby a celodenní pohodlí. Tento prut 3. generace, vybavený špičkovými komponenty, je vyroben tak, aby zvládal každý nához, každou zdolávačku.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: Seaguide® TUXBRAG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® SCDHOOK#6
| Délka | 2,36 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 198 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transp. délka | 0,64 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 80 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sumec - Moře 60g + |
|---|---|
| EAN: | 5707549539750 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
