Penn Prut Prevail III Jigging 1,83m 0-180g 2-díl
Kód: 1635873Související produkty
Detailní popis produktu
Série PENN® Prevail III Jigging Spin je určena pro rybolov se smekacími navijáky a nabízí nekompromisní výkon pro lov silných mořských dravců.
Díky použití špičkových karbonových materiálů v kombinaci s technologií Carbon X-Wrap a prvotřídními komponenty Fuji představuje tento prut jedinečnou volbu ve své cenové třídě. Štíhlý blank s nízkým průměrem je navržen tak, aby dodal nástraze dokonalý pohyb a přitom měl dostatečnou sílu pro spolehlivý zásek a zdolávání těch nejsilnějších ryb v hlubinách. Díky vysokému podílu karbonových prvků je prut extrémně lehký, přitom mimořádně citlivý a umožňuje pohodlný rybolov po celý den bez zbytečné únavy.
- Japonský design blanku
- Citlivý a vysoce responzivní blank
- Carbon X-Wrap technologie pro maximální pevnost a odolnost
- Odolná Fuji K-type očka s Fazlite kroužky, vhodná do slané vody
- Kvalitní sedlo navijáku DPS
- Ergonomická rukojeť z husté EVA pěny
- Akce prutu: rychlá
| Parametry: | |
| Délka prutu | 1,83 m |
| Akce prutu | 0-180 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 96 cm |
| Počet oček | 7 |
| Typ oček | Fuji K-type |
| Typ rukojeti | Eva pěna |
| Hmotnost prutu | 219 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sumec - Moře 60g + |
|---|---|
| EAN: | 031324007482 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
