Westin Prut W3 Powershad 3rd M 2,44 m 7-25 g 2-Díl
Kód: W382-0802-MSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pruty W3 Powershad 3. generace jsou řadou prutů s medium-fast akcí pro všestranné rybáře lovící dravce.
Jsou navržené pro lov s měkkými i tvrdými nástrahami. Nezměnili jsme úspěšnou jedinečnou akci tohoto prutu, ale vylepšili jsme jeho blank na špičkový z nejmodernějšího uhlíku Torayca®. Ten poskytuje rychlejší odezvu, vyšší citlivost a umožňuje vám tak cítit i ten nejjemnější dotyk nástrahy až do konečků prstů. W3 Powershad 3. generace se dodává v různých délkách a vrhacích zátěžích, takže ať už máte rádi lehký nebo středně těžký styl lovu dravců, tato řada obsahuje vhodný prut - ideální na candáty, štiky, okouny a další predátory.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Karbonové SKS-LS
- Očka: EUKTLTSG
- Blank: Vysoce výkonný Torayca® karbonový blank
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Seaguide® TUHOOK#4
| Délka | 2,44 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 137 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 25 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Okoun - Candát 15-30g |
|---|---|
| EAN: | 5707549539378 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
