Mitchell Prut Traxx Lure Spinning 1,83 m 5-21 g 2-Díl
Kód: 1640968Související produkty
Detailní popis produktu
Pruty TRAXX jsou navrženy pro přívlačové rybáře, kteří hledají rychlý a citlivý prut.
Nabízejí skvělý cit pro nástrahu a kontrolu za přijatelnou cenu. Pruty TRAXX jsou ideální pro širokou škálu nástrah a technik, pomáhají nejlépe prezentovat nástrahu a chytat více ryb.
Specifikace:
- Silný blank HG-M z uhlíkového vlákna s rychlou akcí
- Reagující a citlivá akční charakteristika
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické sedlo navijáku a rukojeť
- Rukojeť z husté EVA
- Držáku háčku
- Navrženo pro moderní přívlačové techniky
| Délka | 1,83 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 100 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,01 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 21 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Okoun - Candát 15-30g |
|---|---|
| EAN: | 022021006663 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
