Abu Garcia Prut Vendetta Spinning Rod Extra Fast 2,13 m 7-28 g
Kód: 1640708Související produkty
Detailní popis produktu
Série prutů VENDETTA® od Abu Garcia nabízí mimořádnou kvalitu a spoustu technických prvků.
Tyto silné, citlivé a lehké pruty mají vysoce citlivé, ultralehké blanky a sedlo navijáku z plného karbonu. Díky tomu jsou velmi lehké, perfektně vyvážené a výjimečně citlivé – poskytují maximální cit pro nástrahu a optimální kontrolu. VENDETTA® znamená špičkový výkon a maximální radost z rybolovu!
- Kompletně přepracovaný blank z 30T karbonu
- Rychlá akce, ideální na přívlač
- Výrazně zlepšená citlivost
- Očka proti zamotání
- Extrémně pohodlné sedlo navijáku
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 114 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,14 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ABU GARCIA |
| Zátěž | 28 g |
Parametry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Okoun - Candát 15-30g |
|---|---|
| EAN: | 036282078888 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
