Daiwa Naviják 25 Caldia LT 3000
Kód: 10427-300Detailní popis produktu
Nová Caldia si zachovává kvality, díky nimž si získala popularitu a posouvá je na novou úroveň - výjimečnou lehkost, vynikající kvalitu zpracování a v neposlední řadě elegantní design. Tělo navijáku zůstává monokokové z materiálu ZAION V, ale byly do něj integrovány všechny technologické inovace vycházející z konstrukčního konceptu AIRDRIVE DESIGN. Ten byl poprvé představen u špičkového modelu 22EXIST a postupně se rozšířil i na další řady. Caldia nyní přichází s vylepšeními rotoru, cívky, překlapěče a rolny. Změnou prošla také brzda ATD-L, která je mimořádně hladká při tlumení prvních výpadů ryby, ale zároveň postupně zvyšuje svůj výkon.
AIRDRIVE ROTOR
Nový rotor Airdrive, který je vyrobený z materiálu ZAION V, má symetričtější a vyváženější design, čímž je minimalizována hmotnost a rotační setrvačnost.
AIRDRIVE BAIL
Nejmodernější, mimořádně lehký a odolný překlapěč. Speciální tvar spolu s novou rolnou Twist Buster III výrazně zvyšuje účinnost vedení vlasce a minimalizuje riziko zamotání.
AIRDRIVE SPOOL
Nově navržená odlehčená cívka je optimalizována pro maximální odvíjení vlasce při náhozu a zabránění zamotání během navíjení.
- AIRDRIVE Design
- tělo navijáku ZAION V® MQ® Monocoque
- konstrukce těla MagSealed®
- 6 kuličkových ložisek (vč. 1 CRBB®)
- ZAION V® AIRDRIVE ROTOR®
- převody TOUGH DIGIGEAR®
- brzdový systém ATD™ Type-L
- cívka na daleké hody AIRDRIVE ABS®
- klip na vlasec/šňůru Perfect LS
- cívka AIRDRIVE
- rolna Twist Buster® III
- strojově obráběná hliníková šroubovací klička
| EAN | 043178188637 |
| Počet kuličkových ložisek | 6 |
| Počet válečkových ložisek | 1 |
| Typ ložisek | shielded stainless steel CRBB |
| Typ ložiska v rolně | kuličkové ložisko |
| Převod | 5,2 : 1 |
| Systém pokládky vlasce | křížové navíjení Cross Wrap |
| Hmotnost | 210 g |
| Návin na jedno otočení kličky | 77 cm |
| Brzda | přední ATD - type L |
| Typ brzdy | multi disková |
| Cívka | aluminiová |
| Náhradní cívka | ne |
| Kapacita cívky | 0,23 mm / 150 m |
| Vnitřní výška cívky | 15,5 mm |
| Průměr cívky | 45,0 mm |
| Průměr hřídele | 4,0 mm |
| Typ kličky | jednoduchá kovová šroubovací |
| Tělo navijáku | Monocoque aluminium |
| Maximální nastavení brzdy | 10 kg |
| Délka navijáku transportní | 115 mm |
| Výška navijáku transportní | 115 mm |
| Šířka navijáku transportní | 75 mm |
| Délka patky navijáku | 63 mm |
| Šířka patky navijáku | 15 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S přední brzdou |
|---|---|
| EAN: | 043178188637 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
