DUO Realis Rozante 63SP

Kód: 16109/HAL
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DUO
379 Kč

Zvolte variantu

Pulzy, které wobler DUO Realis Rozante vytváří svým pohybem, jsou spíše kratší, ale dráždivé, stejně jako u malých rybiček, které se snaží uniknout od hladového dravce. Jakmile se návnada dostane do zorného pole dravce, působí vibrace wobleru neodolatelně na jeho lovící instinkt. DUO Realis Rozante!!

Detailní informace

Barva: Half Mirror AYU
Skladem (1 ks) | 16109/HAL
379 Kč

Detailní popis produktu

Wobler DUO Realis Rozante 63SP:

Wobler DUO Realis Rozante 63SP je první ze série speciální značky s názvem Realis “Grade-A”. Jeho mohutnější tělo wobleru je vybaveno magnetickým systémem, který při náhozu přesune pohyblivé kuličky do zadní části wobleru tak, aby jej bylo možné nahodit co nejdále. Po dopadu se kuličky vrátí zpět do magnetického lůžka, kde jsou fixována po celou dobu přitahování. Díky malému tělu o velikosti 63 mm budou rybáři DUO Realis Rozante moci využívat jako univerzální wobler s jedinečným chodem, určeným pro přívlač všech českých a slovenských dravců.

Pulzy, které wobler DUO Realis Rozante vytváří svým pohybem, jsou spíše kratší, ale dráždivé, stejně jako u malých rybiček, které se snaží uniknout od hladového dravce. Jakmile se návnada dostane do zorného pole dravce, působí vibrace wobleru na jeho lovící instinkt.

S woblerem DUO Realis Rozante 63SP lze také pracovat jako s woblerem typu shad. Vedení spočívá v krátkých pohybech špičkou prutu, tak aby návnada působila jako panikařící a zametená rybka. To dráždí dravce k záběru i v jeho bezprostřední blízkosti. Wobler DUO Realis Rozante lze vést i stálým navíjením, kdy napodobuje kořist v panickém útěku – toto vedení je účinné zejména na boleny.

Prezentační video wobleru DUO Realis Rozante 63SP:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz