IBITE ŠPIČKA FEEDER - INTRUDER FEEDER

Kód: IB340-365
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Energofish
399 Kč –17 %
SIB340 365 (1)
399 Kč –17 % 329 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

iBite Feeder špička - Intruder Feeder

Sama značka iBite zní velmi zajímavě, dává tušit jistou formu technické novinky. To platí pro všechny produkty v rámci série. Všechny produkty značky iBite jsou založeny na nejnovějších vývojových novinkách, čímž usnadňují každodenní život rybářům i čas strávený na vodním břehu a dělají ho zajímavějším.

Tato série nabízí praktické řešení pro osvětlení konce prutů během nočního lovu nejen pro zastánce feeder lovu, ale i pro tradiční uživatele. Nápad k vytvoření byl inspirovaný svítícími nočními patronami. Lov v úplné tmě, pod vodou mizející splávek a pomoc rybě na vodní břeh můžou být ohromně zajímavou vzpomínkou, ale k tomu potřebujeme osvětlené tělo splávku, k čemuž potřebujeme svítící patronu nebo jiné osvětlení, které není vždy k dispozici. Řešením tohoto problému jsou iBite svítící špičky založené na ledkově-bateriovém systému.

Do zadní části feeder špičky je potřeba pouze umístit led osvětlení opatřené baterií a noční lov může začít. Po skončení rybolovu zase musíme jen vytáhnout baterii z ledky, odložit ji a při následujícím rybolovu bude znovu použitelná. Produkt je vhodný i k 1-2hodinovému rapid rybaření.

Produkt je hotový set ledkových feeder špiček použitelný k Arno Intruder Feeder série, umožňuje použití ledkového koncového očka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz