GLOOG NIKE 100 FLOATING

Kód: 15185/RGF
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: GLOOG
139 Kč

Zvolte variantu

Série woblerů Gloog Nike se vyznačuje podlouhlým tvarem těla a lopatkou hluboko zapuštěnou do těla, což způsobuje drobnou akci ocásku, jemné výchylky v bok s lehkým kolébáním a mihotáním, přesně jako oukleje.

Detailní informace

Barva: RGF
Skladem (1 ks) | 15185/RGF
139 Kč

Detailní popis produktu

Série woblerů Gloog Nike se vyznačuje podlouhlým tvarem těla a lopatkou hluboko zapuštěnou do těla, což způsobuje drobnou akci ocásku, jemné výchylky v bok s lehkým kolébáním a mihotáním. Přesně jako oukleje.

Nike 100 je velmi dobrou nástrahou na štiky na stojatých vodách. Nejlepší čas lovu je velmi časné ráno a pozdní večer, kdy jsou dravci velmi aktivní a vyplouvají do horních vrstev vody, aby hledali hejna ouklejí a plotic. Na řece jde o znamenitou nástrahu na prolovování kamenitých záhozů a regulací. Velmi úspěšný je i v místech, kde řeky přecházejí v zátočiny.

Jde o jednu z nejúčinnějších nástrah na noční přívlač na velkých řekách jako Odra, Wisla, Labe. Tehdy se věnujeme mělkým partiím řek, kde se hromadí drobotina, na které se v noci krmí velcí candáti. 

Velmi důležitou věcí při noční přívlači je pravidelné vedení wobleru. Musíme pamatovat na to, že dravci připlouvají až k samému břehu, proto nemusí být naše hody daleké. Vedení nástrahy by mělo být pomalé, protože noční rybky nejsou moc aktivní a silně pracující wobler by se opatrným dravcům mohl zdát podezřelý.

  • Délka 10cm
  • Hmotnost 9g
  • Ponor 1,2-1,5m
  • Plovoucí wobler

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz