DORADO STICK 4,5CM /1,5g

Kód: 15848/TR
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dorádo
135 Kč

Zvolte variantu

Štíhlý wobler speciálně adresovaný pstruhům.

Detailní informace

Barva: TR
Skladem (3 ks) | 15848/TR
135 Kč

Detailní popis produktu

Dorado Stick 4,5cm

Dorado Stick je zatím nedoceněný, ale v Polsku je 4,5cm Stick nejprodávanější pstruhový wobler z nabídky firmy Dorado. Větší modely se sice pro stoji lehkost hůře nahazují, ale kdyby se úspěšnost nástrah měla měřit jen podle télky hodů, pak bychom chytali na pilkery. Stačí zapnout Sticka do karabinky a už zůstanete navždy jeho fanouškem, zvláště při lovu na řekách. Právě na řeky byl tento model vyvinut. Stick je wobler jehlovitého tvaru napojený na větší lopatku. Odtud jeho delikátní vydloužený tvar těla, drobná a mihotavá akce. Jde o to, aby wobler vedený proti proudu nepůsobil až přílišný ohyb špičky prutu a maximálně se držel ve vodě, přičemž se ponořuje hluboko ke dnu řeky, kde na něj číhají dravé ryby.

Nejmenší model z řady Stick, jak už bylo zmíněno, nástraha je adresována hlavně pstruhařům, ale nejen jim, protože je to skvělý wobler na parmy na řece San, Dunajec nebo na Popradu. Tyto vousaté krásky opravdu milují nasávat woblerka drženého v proudu, zvláště v barvách hrouzka (GO) a mřenky ( NB). Na jihu Polska se řady paromových přívlačářů lovícíchn a Stick rok od roku zvětšují.

Stick dává dobré výsledky i při lovu jesena a tlouště na hlubokých říčních ohybech, zvláště v pochmurných dnech, které jsou studené a ryby nestoupají k potvrchu. Tehdy je dobré mít na prutě něco, co si pro ně ke dnu doplave - Dorado Stick!

  • Délka 4,5cm
  • Provedení plovoucí
  • Hmotnost 1,5g
  • Ponor 0,8m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz