DUO Realis Crank Mid Roller 40F Hell Craw

Kód: 16106
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DUO
329 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Crank Mid Roller 40F, malý wobler s velkým srdcem !

Cranky jsou obecně skvělé a univerzální woblery. Přináší mnoho záběrů prakticky od všech dravců. Díky tomu jsou mezi rybáři velmi oblíbené. V naší nabídce tak nemohl chybět! Skvěle doplňuje větší Crank M65 11A.  11A je určen především štikám candátům a sumcům.  Mid Roller 40F k tomu přidává okouny, tlouště, pstruhy a občas i bolena.  Přináší tak spoustu zážitků, protože nikdy nevíte, jaký dravec na něj zaútočí. Cranky se díky svému agresivnímu chodu hodí především do teplejších období roku. Mid Roller 40F  je skvělou volbou pro lov na menších a středních tocích.  Pokud máte málo času a chcete rychle docílit záběrů bez ohledu na velikost nebo druh ryb, je Mid Roller ideální parťák!

Mid Roller patří k nové generaci cranků DUO, které přináší několik důležitých inovací. První z nich je více nakloněná středová osa wobleru a posazení středového trojháčku. Větší naklonění osy wobleru zabraňuje zachycení trojháčku v překážkách. Další inovací je ukotvení zátěže a změně vyvážení. Pevné usazení zátěže pomohlo k větší stabilizaci ovšem se zachováním délky náhozu.

Jak Realis Crank Mid Roller 40F vodit:

Mid Roller je uživatelsky velmi nenáročný wobler. Dobrých výsledků dosáhnete už při klasickém monotónním přitahování. Pokud chcete chod wobleru zatraktivnit můžete přidat občasnou pauzu nebo příležitostné trhnutí. Trhavé (twitchové) vedení v tomto případě nedoporučujeme, protože wobler má sám o sobě již dost agresivní chod. Tvar těla i posazení lopatky navíc není k twitchování uzpůsobené a twitchování tak nepřináší dobré výsledky. S midrollerem není třeba se stresovat náročným vedením, ale naopak si užijte chvíle u vody!

Specifikace:

  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 40 mm
  • Váha: 5,3 g
  • Ponor: 1,2-1,8 m
  • Velikost trojháčků: 8
 
Barva Hell Craw

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz